Day 1 - Who is your favorite member and why?

24. dubna 2016 v 15:36 | Yoona |  snsdchallenge

Téma prvního dne je, kdo je vaše oblíbená členka a vysvětlení proč. Ačkoliv já mám svou volbu jasnou, kdykoliv chci říct její jméno vzpomenu si na zbytek skupiny. Přesto se nebojím říct, že je to Taeyeon, která má hned v závěsu Yoonu s Hyoyeon. Mojí první biaskou byla Jessica, ale ta bohužel skupinu opustila (no věřte mi, že ty vodopády, co mi tekly z očí byste vidět vážně nechtěli). Proč mám jako největší oblíbenkyni Taeyeon? Nemusíte mít mnoho důvodů abyste se zamilovali právě do ní. Stačí slyšet její smích, který je svou nedokonalostí dokonalý a donutí Vás smát se taky.

Vždycky mě ten její smích zahřeje u srdce jako když se usměje T.O.P.
Patřím mezi ten typ lidí, co je dokáže rozbrečet, když někdo zpívá a u Taeyeon se mi stalo několikrát. Naposledy, když vyšlo její MV k I. Tu písničku poslouchám, vždy když je mi nejhůř a když něco nestíhám do školy, pustím si Stress.
Třetím důvodem, proč ji miluju je její osobnost. Umí být vtipná, roztomilá, nešikovná, ale zároveň dokáže být skutečným leadrem a postarat se o ostatní členky. Její povaha hodně souvisí s jejím krevním typem. V Jižní Koreji hodně věří, že ve vaší osobnosti hraje velkou roli krevní skupina. A opravdu lidé s krevní skupinou 0 jsou leadeři. (BTW já jsem také krevní skupina 0 >:3). Mohla bych jmenovat spoustu dalších důvodů, jako například Taeny, její spací návyky nebo lásku ke sladkému, ale to si necháme na příště. ^^ Jako bonus přikládám video s naší dokonalou Taengoo <3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama