Proč jsem tak dlouho nepsala?

10. května 2016 v 14:48 | Yoona |  Zápisník
Tak...Konečně je květen.. *sjede pod židli v průvodcovské místnosti* a já jsem opět na zámku Kynžvart. Rok uplynul jako voda a já znovu mrznu v místnosti, kde je jeden přímotop a po asi deseti dnech funguje internet. (Nikdy jsem na telefonu nevyčerpala data za pět dní - mám 1,5 giga..)
Mianhaeee *začne se uklánět* strašně jsem chtěla psát dál Challenge, ale bohužel.. Technika byla proti mě, přesto se dnes pokusím napsat, co nejvíc článků, které (jestli půjde internet) přednastavím, aby tu něco bylo. Na internetu jsem našla nějaký SNSD diet plan, který možná vyzkouším, až se dostanu do obchodu na nákup (nejbližší obchod mám ve vesnici 2,5 kilometru daleko a tam samozřejmě nic nemají, proto až se dostanu do většího obchoďáku ^^)
Pomaličku zjišťuju, že průvodkyně na zámku vážně být nechci. Už mě nebaví to neustálé opakování toho stejného. Často to jedno opakuji i pětkrát denně a to už mám potom v hlavě vygumováno.
Až budu tedy na hájence napíšu konečně zase po dlouhé době recenzi na doramu *hurá* znovu jsem si ji stáhla, ačkoliv jsem si viděla asi v lednu nebo únoru. Hlavně mi tam nepasují titulky a nemám nervy to dokoukávat, tak snad si ten druhý díl pamatuju.
Doufám, že se máte dobře alespoň vy a nemusíte řešit zimu, hlad a díru v hlavě ^^
Yoona~

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama